Skolēniem
Skolēniem

Aizkraukles novada un Kokneses Tūrisma informācijas centrs aicina doties jautrās, aktīvās, saistošās un tematiskās klases ekskursijās. 

Piedzīvojumu un pārsteigumu taka 

Satiksimies, iepazīsimies, fotografēsimies, saņemsim uzdevumus un iesim pastaigā cauri Kokneses parkam iepazīstot Daugavas samu, pils spoku, lielgabalus līdz nonāksim līdz Pērses ietekai Daugavā kur atrodas Kokneses pilsdrupas.

+371 26575499

IMG_7534.JPG

"Radošā māja"

Apciemojuma laikā piedāvā apgūt rotaļas, dziesmas, dančus, spēles, kā arī pirmās iemaņas dažādos amatos un baudīt kulināro mantojumu, kā piemēram “Daugavas zvirbuļus”, “Būnīšu biezo zupu”, “Baltaines putru ar circenīšiem”, “Barona pankokus”, “Cigoriņa kafeju vai Daugavas zālīšu tēju.  Biedrība ir Latviskā mantojuma zīmes ieguvēji. Organizē arī izbraukumus uz Jūsu izvēlēto vietu.

+371 26575499

Adrese: Melioratoru iela 1A, Koknese

https://www.facebook.com/radosamaja/?fref=ts

IPF-AV-113-min.jpg

 

Amatu centrs “Mazā kāpa”

"Mazā Kāpa" jau 12 gadus ir bijusi kopā ar mums, nosaukums radies no ģimenes uzvārda "Kāpiņa". 2019. gads ir bijis īsts pārmaiņu laiks , tapēc kopš šī gada var savus viesus iepazīstināt ar jauno logo un nosaukumu "Dunense", kurš atrodas 1905. gada ielā 7, kamēr viesu nams "Mazā Kāpa" turpinās uzņemt ekskursantus un nakšņotājus Lakstīgalu ielā 4, piedāvājot ekskursijas lielākām grupām piedaloties radošajā darbnīcā un izmēģināt savu roku ādas suvenīru izgatavošanā.

www.facebook.com/MazaKapa

DSC05181-min_0.jpg

 

ZS "Janavas"

Bioloģiskā zemnieku saimniecība "Janavas" atrodas Daugavas dabas parka teritorijā, kas izveidots, lai aizsargātu Daugavas senleju un unikālo dabas mantojumu. Šis reģions ir unikāls ar savu bagāto ziedu sugu dažādību  - šeit atrodas 2/3 visu Latvijas teritorijā esošo floru pārstāvji, tajā skaitā arī aizsargājamas un reti sastopamas sugas. Janavas var lepoties ar iekoptu vidi un bioloģisko produktu ražotni - agrākā saimniecības ēka ir izveidota par bioloģisko tēju fasētavu un bioloģiskās kosmētikas ražotni.

Piedāvā izstaigāt Dabas sētas taku, saimniece iepazīstina ar savu pieredzi bioloģisko produktu ražošanā, audzēšanā un izmantošanā. Pasākuma laikā apmeklētāji var baudīt zāļu tējas, izbaudīt kosmētikas iedarbību sejas masāžas laikā.

Adrese: ''Janavas'', Auliciems, Kokneses pag.

+371 25994160 / 26565282

www.janavas.lv

IPF-AV-170-min.jpg

 

 

Latvijas biškopības vēstures muzejs

Ekspozīcija, kas izvietota četrās zālēs, sniedz informāciju par bišu saimes dzīvi, bišu barības bāzi, biškopības produktiem un to nozīmi. Iepazīstina ar Vecbebru biškopības skolas dibinātājiem un skolotājiem. Starp eksponātiem skatāmi seni biškopības darbarīki, stropi un  inventārs. Ekskursijas iepriekš jāpiesaka. Pie viena var pasūtīt medus degustāciju ar rupjmaizi un pienu. Blakus dravā iespējams iegādāties svaigu medu līdzņemšanai.

+371 26612354, +371 65024254

Adrese: “Dravas” Vecbebri, Bebru pagasts

IPF-KAP-2022-127-min_0.jpg

 

Tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālā māja-muzejs

"Viss vienkāršais un neviltotais ir liels un skaists” – dzīvē apliecinājis Latvijas Mākslas akadēmijas absolvents, Latvijas Mākslinieku savienības biedrs, tēlnieks, skolotājs, boksa čempions un Eiropas apceļotājs – Voldemārs Jākobsons. Pārkāpjot muzeja slieksni, apmeklētāju uzrunā ne tikai Jākobsona radītie darbi, par viņa dzīves laiku vēsta seni sadzīves priekšmeti un mēbeles, apavu kolekcija, kurā izceļas varenie ceļotāja zābaki, neliela bibliotēka un fotogrāfijas. 

+371 29903892

Adrese: "Galdiņi", Bebru pagasts

DSC05373-min_0.jpg

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai