Vai zinājāt?
Vai zinājāt?

Vai zinājāt?

Kā nokļūt Koknesē?

Koknese  atrodas 100 km attālumā no galvaspilsētas Rīgas.  No Rīgas Koknesē var nokļūt pa autoceļu A6  Rīga-Daugavpils, autoceļu P80 Tīnuži-Koknese (maģistrāles E22 posms no Rīgas līdz Latvijas austrumu robežai) un dzelzceļu.

Apmeklējot Koknesi ar kājām, velosipēdu vai automašīnu, noderīga būs Kokneses karte ar informāciju par uzņēmumiem, iestādēm un apskates vietām: Koknese_A4_INET.pdf

Izmantojot sabiedrisko transportu, aicinām sabiedriskā transporta reisus meklēt zemāk norādītajās saitēs:

 • Ar vilcienu. Izkāpšana dzelzceļa stacijā „Koknese”. No Rīgas dzelzceļa stacijas vilcieni ar galastacijām Daugavpils, Zilupe, Krustpils, Pļaviņas. Brauciena ilgums no 1.25h līdz 1.47h. Vairāk informācijas www.pv.lv.
  • Ierodoties Kokneses dzelzceļa stacijā, jāpāriet Stacijas laukums, jādodas pa Hanzas ielu līdz autoceļam A6, kas jāšķērso krustojumā ar 1905.gada ielu, no kurienes redzams Kokneses Tūrisma informācijas centrs. Attālums ar kājām veicams apmēram 15 minūtēs.
 • Ar autobusu.  Izkāpšana pieturvietā „Koknese”. Autobusi, kuru gala punkti ir Aglona, Daugavpils, Jēkabpils, Krāslava, Līvāni, Lubāna, Madona, Preiļi, Rēzekne. Vairāk informācijas: www.1188.lv un www.autoosta.lv.
  • No autobusu pieturas Kokneses Tūrisma informācijas centrs sasniedzams 5 minūšu gājienā pa labiekārtotu ietvi gar autoceļu A6 un nogriežoties pa labi uz 1905. gada ielas.  
 • Ar autobusu. Autobusu sarakstu un maršrutus pa Kokneses novadu (apmeklējot Bebru un Iršu pagastus)  iespējams apskatīt https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi/aizkraukles-stacija/aizkraukles-ao/103660/105224, kā arī www.1188.lv/satiksme.
 •  Informācija velosipēdistiem:

  Velosipēdus ir atļauts pārvadāt sabiedriskajā transportā, vilcienos un autobusos, ievērojot pasažieru pārvadātāju organizāciju izstrādātos noteikumus par velosipēda pārvadāšanas kārtību un samaksu.

  Ja vēlaties vilcienā pārvadāt velosipēdu, ir jāiegādājas bagāžas biļete. Jāņem vērā, ka velosipēds jāpārvadā vagonā, kurā ir speciālie velosipēdu turētāji, un velosipēdu turētāju skaitam jābūt līdzvērtīgam pārvadāto velosipēdu skaitam. Ja pasažieru vilciens nav aprīkots ar velosipēdu turētājiem, pārvadājamo velosipēdu maksimālais skaits vagonā nedrīkst būt lielāks par 5 velosipēdiem. Velosipēdistu grupām, kurās ir vairāk nekā 15 cilvēki, vēlams 48 stundas pirms brauciena pieteikties pa tālruni 67232135, lai varētu vienoties par iespēju nokļūt nepieciešamajā stacijā. Informācija par velosipēdu pārvadāšanu vilcienos skatīt zemāk norādītajā saitē: https://www.pv.lv

  Kokneses stacijas laukuma virtuālā tūre

 •       Galvenā maģistrāle A6 Rīga – Daugavpils

039_Motelis_DUS_Atarte_Nafta_Ainars_003.jpg

•           Dzelzceļa līnija Rīga – Daugavpils

The_Bonus_Image_017.jpg

•           Starptautiskas nozīmes autoceļš E22 Rīga (Tīnūži) – Koknese jeb Maskavas maģistrāle

The_Bonus_Image_005_filma.jpg

•           Maģistrālais gāzes vads Rīga – Daugavpils

The_Bonus_Image_048.jpg

Pieteikties jaunumu saņemšanai