Aktīvā atpūta
Aktīvā atpūta

Izmanto daudzveidīgās aktīvās atpūtas iespējas Kokneses novadā. Lai baudītu peldēšanas priekus, dodies uz Kokneses sporta centru, kas ir vienīgais baseins tuvākajā apkārtnē.  Jautrus brīžus, dodoties ekspedīcijās pa Koknesi, piedzīvos gan bērni, gan pieaugušie.

Interesanti pavadīt laiku var Radošajā mājā, iepazīstoties ar latvisko mantojumu caur spēlēm un dziesmām, Kokneses apkārtni var iepazīt izbraucot ar “Raibbalts” īpašajiem dizaina velosipēdiem. Vasaras sezonā izbaudi laivu braucienus starp Kokneses viduslaiku pilsdrupām un Likteņdārzu pa upi Daugavu.

Savukārt dzīvnieku mīļotājus noteikti priecēs izjādes ar zirgiem īpašās karietēs. Iepazīsti daudzveidīgās aktīvās atpūtas iespējas un izvēlies saistošāko no tām.

 

Ekspedīcijas un orientēšanās

Ekspedīcija ''Hanzas ceļi'' un ekspedīcija ''Zudusī Daugava''- Kokneses pilsdrupu apmeklētāju paviljonā saņemiet uzdevumu un  dodieties ekspedīcijā pa Kokneses parku līdz pat Likteņdārzam. Uzziniet jaunus faktus , izpildiet uzdevumus un atgriežaties pēc pārsteiguma balvas. 

077_Ekspedicijas_Viesu_aktivitates_ekspedicijas_Ainars_001.jpg

Izbraucieni ar elektromobiļiem

Izbraucieni ar elektromobiļiem ir atraktīvs veids, kā apskatīt Kokneses un Likteņdārza skaistākās vietas.

021_Aktiva_atputa_viesu_aktivitates_Ainars_004.jpg

Laivu nomas vietas

Z/S “Kalnavoti”: iznomā 2 airu laivas, piedāvā pirts māju un naktsmītnes.

+371 29357420 www.kalnavoti.lv

Adrese: "Kalnavoti", Kokneses pagasts ,Kokneses novads, LV-5113

 

 

Viesnīca “Orinoko”: iznomā 12-vietīgu kuterīti, kurš īpaši piemērots nelieliem atpūtas braucieniem uz ūdens. Kuteris aprīkots ar mīkstām sēdvietām. Piedāvājumā arī naktsmītnes.

+371 29386856 www.orinoko.lv

Adrese: “Beģēni”, Kokneses novads, Kokneses pagasts, LV-5113

 

 

Viesu māja “Sidrabi”: iznomā 2 airu laivas, piedāvā telšu vietas un lauku pirti.

 +371 26593210

Adrese: “Sidrabi”, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113

 

 

 Kempings “Daugavas radzes”:  iznomā 2 airu laivas, nobrauktuve laivu ielaišanai ūdenī, piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli. Organizē spiningošanas sacensības “Kokneses zandarts”.

+371 26524446

Adrese: "Radzes", Kokneses pagasts, Kokneses novads ,LV-5113

 

 

Brīvdienu piestātne “Pērsejas”: iznomā piecas 3-vietīgas airu laivas, piknika vietu. Laivas iepriekš nepieciešams rezervēt.

 +371 29119882 / 28355381 www.persejas.lv

Adrese: "Pērslejas", Koknese, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113

 

Laivu piestātnes-

  • "Gundegas" (1. attēls- piestātne maksimāli pielāgota laivu ielaišanai upē)
  • "Likteņdārzs"
  • "Kokneses pilsdrupas''-noteiktu maršrutu braucieni ar  Vikingu laivu "Nameisis"(www.mezmalasvikings.lv; +37126161131) un kuģīti "Vīgante" (www.vigante.lv; +37128490667, +37127715565)

Laivu noma un atpūta pie Lobes ezera:

Atpūtas bāze “Garauši- Vecbordzēni”: iznomā 15 dažādas laivas makšķerēšanai un izklaidei, kā arī tirgo makšķerēšanas licences. Pieejamas telšu un ugunskura vietas, naktsmītnes.

+371 26567971 www.garausi.viss.lv

Adrese: "Vecbordzēni", Kokneses pag., Kokneses novads, LV-5113

Atpūtas bāze “Skābarži”: Iznomā 6 airu laivas un 2 kanoe laivas.
Pieejamas makšķerēšanas licences.

+371 29159137

Adrese: Skābarži, Bebru pagasts, Kokneses novads, LV-5135

030_Laivu_noma_Liktendarza_piestatne_Ainars_001_filma.jpg

 

Kuģītis "Vīgante"

Kuģītis Vīgante trimarāna tipa kuģītis ar jumtu,  piedāvā braucienus un kapteiņa stāstījumu maršrutā Likteņdārzs - Kokneses pilsdrupas- Pērses upe- Likteņdārzs. 

029_Kugitis_Vigante_Perse_Ainars_005.jpg

Vikingu kuģis "Nameisis"

Vikingu tipa liellaiva piedāvā braucienus un kapteiņa stāstījumu maršrutā Kokneses pilsdrupas-Likteņdārzs- Kokneses pilsdrupas. Uz kuģa ir 19 vietas. 

028_Vikingu_kugis_Nameisis_Perse_Ainars_001.jpg

Misija Koknesei

Ar spēles palīdzību ir iespējams divu stundu laikā doties piedzīvojumā un iepazīt Koknesi un Kokneses parku, lai uzburtu vīziju par zudušajiem Latvijas dārgumiem pēc Pļaviņu HES izveides 1966.gadā. 

Misija Koknesei ir aktīva atpūta ar sacensību elementiem. Lai pildītu misiju, nepieciešams laika apstākļiem un staigāšanai piemērots apģērbs. Līdzi jāņem arī uzlādēts viedtālrunis.

persejas.png

Zirgu izjādes

025_Zirgu_izjades_viesu_aktivitates_Ainars_002_0.jpg

Piedāvā izbraucienus ar Viktorijas laikmeta karieti, vagoneti vai Ulmaņlaika drošku. Iespējams noīrēt foto sesijām un privātiem pasākumiem.

 

Kokneses sporta centrs

024_Kokneses_Sporta_Centrs_Ainars_001.jpg

Kokneses sporta centrs (KSC) ir lielākais sporta pakalpojumu sniedzējs novadā, kas piedāvā ļoti plašas sportošanas un veselības uzlabošanas iespējas. KSC rīcībā ir moderns peldbaseins, plaša sporta halle, trenažieru zāle, stadions ar 400 metru skrejceļu, kā arī  āra sporta laukumi – pludmales volejbola, basketbola un skeitparks. Kokneses sporta centrs apkalpo gan individuālos komercapmeklētājus, kas sporta kompleksu var apmeklēt bez iepriekšējas pieteikšanās, gan arī vasaras sporta nometnes un treniņ grupas, kas vēlas īrēt telpas savu treniņu grupu sportiskās meistarības uzlabošanai.

Velonoma „Raibbalts”

Velonoma piedāvā īpaša dizaina velosipēdu nomu pieaugušajiem, bērniem un 1 tandēma velosipēdu. Iepriekš piesakot velosipēdus iespējams iznomāt Kokneses Zaļajā tirgus laukumā.

023_Velo_noma_Raibbalts_Raibbalts_006_0.jpg

 

Radošā māja

022_Radosa_Maja_Ainars_001.jpg

Radošā māja apciemojuma laikā piedāvā apgūt rotaļas, dziesmas, dančus, spēles, kā arī pirmās iemaņas dažādos amatos un baudīt kulināro mantojumu, kā piemēram “Daugavas zvirbuļus”, “Būnīšu biezo zupu”, “Baltaines putru ar circenīšiem”, “Barona pankokus”, “Cigoriņa kafeju vai Daugavas zālīšu tēju. Tēmas ir mainīgas, atkarībā no gadskārtas svētkiem, kas ir attiecīgajā mēnesī. Biedrība ir Latviskā mantojuma zīmes ieguvēji. Organizē arī izbraukumus uz Jūsu izvēlēto vietu. Regulāri tiek organizēti pasākumi, kuros ir aicināts piedalīties ikviens interesents.

Pieteikties jaunumu saņemšanai