Kempings "Kārkļu osta"

Ģimenes atpūtas kempings „Kārkļu osta” atrodas pašā Daugavas krastā, 4,5km no Kokneses pilsdrupām. Te ir vieta, kur joprojām var sajust maģisku senatnes elpu un baudīt neaizmirstamas dabas ainavas. Viesi var izmantot iespēju no ūdens vai no sauszemes apmeklēt viduslaiku pilsdrupas un Likteņdārzu, nodarboties ar ūdenssportu vai makšķerēšanu, kā arī palutināt sevi ar gardajiem lauku labumiem no kaimiņu bioloģiskās saimniecības. 

 

Piedāvājam kempinga plašu (10ha) teritoriju privātiem pasākumiem, sporta spēlēm, saliedēšanas pasākumiem, nometnēm un meistarklasēm, ka arī nesteidzīgai atpūtai ģimenes vai draugu lokā.

 

Pasākumu telts noma – Lielā (6x12m) telts pasākumiem Daugavas krastā. Paredzēta 40-60cilvēkiem. Komplektā piedāvājam 4 apaļus galdus (1,80m diametrā) un 40 krēslus. Pie viena galda var apsēsties 10 cilvēki. Ja ir nepieciešams varam nodrošināt papildus galdus un krēslus. Aprīkojums: bāra lete, apgaismojums, elektrība, ūdens, āra grils. Teritorijā ir uzstādīta jaunā ēka ar labierīcībām un dušu. 

 

Atpūtas mājiņas – 2023.g sezonā piedāvājumā būs arī nakšņošana atpūtas mājiņās. Meža ielokā būs pieejamas divas atpūtas mājiņas. Mājiņā paredzētas 4 guļasvietas.

 

Piknika, telšu un treileru vietas – viesiem ir pieejamas piknika nojumes ar galdu un grilu, ugunskura vieta. Elektrības un ūdens ņemšanas vietas, labierīcības un duša.

 

Aktīvai atpūtai - Makšķerēšanai vai atpūtai uz ūdens piedāvājam trīs laivas (Amber 365), var iznomāt kopā ar Honda 2,5hp benzīna dzinēju.

Kempinga teritorijā ir futbola laukums, volejbola laukums, novusa galds.

Nomai pieejami SUP dēļi- 5,00 EUR/stunda, 20,00 EUR/visa diena.

1_12.jpg

 

 

 

3_5.jpg

4_4.jpg

DSC05411-min.jpg

 

DSC05408-min.jpg

 

DSC05427-min.jpg

DSC05412-min.jpg

 

 

DSC05436-min.jpg

 

 

DSC05444-min_0.jpg

 

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai