Brīvdienu piestātne “Pērsejas”
Misija Koknesei

Brīvdienu piestātne “Pērsejas” ir lieliska izvēle, ja brīvdienā vēlies izbraukt no pilsētas un labi pavadīt laiku vienā no visskaistākajām Latvijas vietām. Piedāvājam aktīvās atpūtas cienītājiem aizraujošu laika pavadīšanu, baudot Daugavas straumi un apskatot Kokneses pilsdrupas no neierastās – Pērses un Daugavas puses. Iespaidīgos dabas skatus no ūdens varēsiet vērot izbraucienos ar airu laivām vai SUP dēļiem, bet nesteidzīgu un mierpilnu atpūtu rast Pērses upes krastā. “Pērsejās” ir gan plaša nojume un terase ar skatu uz Pērsi, gan labiekārtota ugunskura vieta un volejbola laukums.

Piedzīvojumu kārajiem viesiem esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu – iepazīt “Pērseju” tuvāko apkārtni un Koknesi aizraujošā orientēšanās spēlē Misija Koknese. Misija Koknesei ir aktīva atpūta ar sacensību elementiem. Sarežģītības pakāpes tiek pielāgotas dažādām paaudzēm un sagatavotības līmenim. Misija Koknese ir paredzēta 6-30 cilvēku grupai. Ja gribi doties šajā aizraujošajā piedzīvojumā, piesaki savu komandu iepriekš. Lai pildītu misiju, nepieciešams laika apstākļiem un staigāšanai piemērots apģērbs. Līdzi jāņem arī viedtālrunis vai fotoaparāts!

Interaktīva orientēšanās spēle “Ceļojums laikā – zudusī pasaule”. Ar spēles palīdzību ir iespējams divu stundu laikā doties piedzīvojumā un iepazīt Kokneses parku, lai uzburtu vīziju pa

“Pērseju” piedāvājumā līdzās laivu un SUP dēļu nomai ir arī nūju noma, pasākumu un piedzīvojumu rīkošana, un vēderu piepildīšana brīvā dabā. Arī svētkos varam iepriecināt gaviļniekus, piedāvājot īpaši izrotātu laivu gan jaunlaulātajiem, kāzu jubilejām vai citiem svētkiem un godiem. Brauciet ciemos un ņemiet līdzi savus ārzemju viesus — Pērseju ļaudis ar jums var sazināties arī krievu un angļu valodā.

Ak, jā, kāpēc “Pērsejas” sauc par “Pērsejām”? Nav tam nekāda sakara ar grieķu mitoloģiju, un medūzas Gorgonas galva no Pērses līkumiem neuzglūn. Nosaukums ir senais māju vārds, kurš iezīmē atrašanos pie kādreizējās ieejas Pērses gravas noslēpumainajā valstībā.

ŠĪ apkārtne glabā nogrimušās pasaules leģendu. Pirms 1966.gadā uzbūvēja Pļaviņu HES, te izskatījās pavisam citādi: Pērse krākdama plūda uz Daugavu pa dziļu, mežonīgu gravu, pie satekas veidojot plašu deltu ar vairākiem atzarojumiem... Pilsdrupas tolaik atradās stāvā kalnā, un Pērse varēja lepoties ar visaugstāko ūdenskritumu Latvijā — pāri par 2 m! Tagad mēs to visu varam tikai iztēloties. Nu šī apkārtne ir ieguvusi jaunu, ne mazāk vilinošu skaistumu, kuru vēlamies parādīt arī jums!

Sīkāka informācija: ''Pērsejas'' , +371 29119882 (Ita) 

Cenrādis:

Pakalpojums

1 stunda

2 stundas

1 diena

Katru dienu

Katru dienu

 

Katru dienu

 

SUP dēlis

7 EUR

10 EUR

25 EUR

Airu laiva (3vietīga)

5 EUR

7 EUR

15 EUR

 

 

Piknika vieta

Vietas īre ar nojumi un volejbola laukumu -1h 1 EUR no personas.

Ja izmantojat kādu no augstāk minētajiem piedāvājumiem, piknika vietas īre 2 stundas maksās 1 EUR no cilvēka.

Ugunszupa

3 EUR/ no personas. Piedāvājums grupām, sākot no 25 personām.

 

287265828_1504160233314800_4046401440064321058_n.jpg

DSC06549.jpg

 

IMG 080.jpg


IMG 009.jpg

 

IMG 040.jpg

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai