Jaunumi

Tikšanās ar Valdi Zatleru

24. Novembris, 2023

Likteņdārza Saieta namā notiks saruna ar Valdi Zatleru.

25.novembrī plkst.13.00 Likteņdārza Saieta namā viesosies kādreizējais Latvijas Valsts prezidents, izcils ārsts, bijušais Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valdis Zatlers. Kopš 2011. gada, kad ierosināja referendumu par 10. Saeimas atlaišanu, V. Zatlers bija arī paša dibinātās Zatlera Reformu partijas priekšsēdētājs, bijis 11. Saeimas deputāts. Zatlers ir arī Likteņdārza patrons.

Valdis Zatlers: "Kas priekš manis ir Likteņdārzs? Tas ir mūsu kopējais liktenis. Ir svarīgi, ka šāda vieta pastāv. Vieta, kas iemieso visu to, kas ar mūsu tautu ir noticis, notiek un notiks. Cilvēkiem šāda vieta ir nepieciešama".

Valdis Zatlers ir ne tikai kādreizējais prezidents un daudzu pacientu iecienīts ārsts. Viņa biogrāfijā ir rakstītas daudzas aktivitātes un atbildības, kuras apstiprina spēcīgu, daudzpusīgu un dziļu personību. Savulaik viņš nodarbojies gan ar basketbolu, bijis bundzinieks.

Kad pirms 4 gadiem Rīgā tika apgaismots mūsu tautas simbols - Brīvības piemineklis , tas bija Valda Zatlera neatlaidīga darba un idejas rezultāts. Valdis Zatlers uzsver: “Visaugstākais punkts it tas, kas ir šobrīd. Nevis kavēties atmiņās, ko izdarīju, ko neizdarīju. Visvairāk man patīk runāt par šodienu.”

Jāatzīmē, ka cikls “Tikšanās ar personībām” Likteņdārza Saieta namā ļauj klātienē iepazīt cilvēkus, kuri devuši nozīmīgu pienesumu Latvijas kultūrā, politikā, zinātnē un citās jomās. Sarunu cikla pasākumā ieeja pasākumā par ziedojumiem.

405078434_911222337321864_3470173195289469666_n.jpg

Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentāru

Pieteikties jaunumu saņemšanai