Atpūta ziemā
Koknese ar Daugavas krastu un parku ir krāšņa jebkurā gadalaikā. Koknesē arī ziemas periodā ir vietas, kuras ir vērts apmeklēt, un izbaudīt ziemas burvību tajās. Īpašu burvību Koknesē var izbaudīt izstaigājot Kokneses parku.
Atpūta ziemā

Koknese

Biedrība “Baltaine” Radošā māja.  

Amatu centrs “Mazā kāpa”.  

Z/S “Janavas”. 

Kokneses viduslaiku pilsdrupas. 

 Ziemas periodā, kad viduslaiku  pilsdrupas klāj sniegs, tām piemīt īpaša burvība lūkojoties no tām uz plašajiem Daugavas un Pērses ūdeņiem. Diennakts tumšajā laikā pilsdrupas ir izgaismotas piešķirot tām maģisku burvību.Vairāk informācijas:  +371 29275412 / 65161296  Kokneses viduslaiku pilsdrupas.

Kokneses dabas taka.

 Dodoties pastaigā pa dabas taku, iespējams izstaigāt visu Kokneses parku aplūkojot skulptūras, kas simbolizē Koknesi. Tālāk iesakām doties pa taku no Kokneses pilsdrupām gar Daugavas krastu uz Likteņdārzu.

Kokneses sporta centrs. 

Slēpošanas trase izveidota blakus Kokneses sporta centram, kura tālāk slēpojama cauri Kokneses parkam uz Kokneses estrādi. Kokneses sporta centrā pieejama slēpju noma. +371 29360940  www.koknesessportacentrs.lv

Likteņdārzs.  

Ir unikāla vieta, šis ir vienīgais Japānas ainavu arhitekta projekts Baltijā.  Likteņdārzu iespējams izstaigāt ar kājām, pastaigu sākot pa Rīga-Daugavpils veco šosejas posmu, dodoties uz Skatu terasi, kura tumšajā diennakts laikā tiek izgaismota. Apskates vērts ir izveidotais amfiteātris Daugavas krastā un bruģīšu aleja.

Vairāk informācijas:

 www.liktendarzs.lv +371 25495544  Likteņdārza info.

Likteņdārza un Kokneses pils maketi. 

Iršu pagasts

Gides pavadībā iespējams iepazīt šo lielākās vācu zemkopju kolonijas Baltijā atstātās vēstures liecības. Kolonija dibināta  Krievijas carienes    Katrīnas II laikā.

 +371 26369665

Bebru pagasts

Latvijas biškopības muzejs Bebru pagastā. 

 

Slidotava. Zaļajā tirgus laukumā Koknesē izveidota āra publiskā slidotava.

 

067_Atputa_ziema_aktivitates_Ainars_008.jpg

IMG_0344.JPG

067_Atputa_ziema_aktivitates_Ainars_024.jpg

067_Atputa_ziema_aktivitates_Ainars_026.jpg

 

067_Atputa_ziema_Dabas_skati_Ainars_019.jpg

ziema3.jpg

Pieteikties jaunumu saņemšanai