Aktīvā atpūta
Aktīvā atpūta

Izmanto daudzveidīgās aktīvās atpūtas iespējas Koknesē.. Lai baudītu peldēšanas priekus, dodies uz Kokneses sporta centru, kas ir vienīgais baseins tuvākajā apkārtnē.  Jautrus brīžus, dodoties ekspedīcijās pa Koknesi, piedzīvos gan bērni, gan pieaugušie.

Interesanti pavadīt laiku var Radošajā mājā, iepazīstoties ar latvisko mantojumu caur spēlēm un dziesmām. Vasaras sezonā izbaudi laivu braucienus starp Kokneses viduslaiku pilsdrupām un Likteņdārzu pa upi Daugavu.

 

Ekspedīcijas un orientēšanās

Ekspedīcija ''Hanzas ceļi'' un ekspedīcija ''Zudusī Daugava''- Kokneses pilsdrupu apmeklētāju paviljonā saņemiet uzdevumu un  dodieties ekspedīcijā pa Kokneses parku līdz pat Likteņdārzam. Uzziniet jaunus faktus , izpildiet uzdevumus un atgriežaties pēc pārsteiguma balvas. 

077_Ekspedicijas_Viesu_aktivitates_ekspedicijas_Ainars_001.jpg

 

Kuģītis "Vīgante"

Kuģītis Vīgante trimarāna tipa kuģītis ar jumtu,  piedāvā braucienus un kapteiņa stāstījumu maršrutā Likteņdārzs - Kokneses pilsdrupas- Pērses upe- Likteņdārzs. 

029_Kugitis_Vigante_Perse_Ainars_005.jpg

Vikingu kuģis "Nameisis"

Vikingu tipa liellaiva piedāvā braucienus un kapteiņa stāstījumu maršrutā Kokneses pilsdrupas-Likteņdārzs- Kokneses pilsdrupas. Uz kuģa ir 19 vietas. 

028_Vikingu_kugis_Nameisis_Perse_Ainars_001.jpg

Kuģītis ''Gulbis''

Kuģītis “Gulbis” dodas braucienos pa Daugavu, ikvienam līdzbraucējam atklājot Kokneses un Likteņdārza rašanās vēsturi, Daugavas stāstus un ļaujot kļūt par liecinieku šodienas stāstam. Tas aicina doties līdzi, baudīt, izzināt, atcerēties, sapņot un atpūsties, skalojot Daugavas viļņiem, pilnīgā mierā, baudot dabas skaņas un audiogida stāstījumus.

201792559_290270386168849_7191320324099966066_n_2.jpg

ŪDENS PRIEKI KOKNESĒ

Šī ir lieliska iespēja pavadīt brīvos brīžus plašās upes ūdeņos, kā arī baudīt Kokneses viduslaiku pilsdrupu, Likteņdārza un citu Koknesē ievērojamu un skaistu vietu ainavas no Daugavas puses. Iespējams iznomāt airu laivas un ūdens velosipēdus.

111271835_163262048744826_4184994365539357180_n_2.jpg

Misija Koknesei

Ar spēles palīdzību ir iespējams divu stundu laikā doties piedzīvojumā un iepazīt Koknesi un Kokneses parku, lai uzburtu vīziju par zudušajiem Latvijas dārgumiem pēc Pļaviņu HES izveides 1966.gadā. 

Misija Koknesei ir aktīva atpūta ar sacensību elementiem. Lai pildītu misiju, nepieciešams laika apstākļiem un staigāšanai piemērots apģērbs. Līdzi jāņem arī uzlādēts viedtālrunis.

persejas.png

DSC06549_2.jpg

 

Kokneses sporta centrs

Kokneses sporta centrs (KSC) ir lielākais sporta pakalpojumu sniedzējs novadā, kas piedāvā ļoti plašas sportošanas un veselības uzlabošanas iespējas. KSC rīcībā ir moderns peldbaseins, plaša sporta halle, trenažieru zāle, stadions ar 400 metru skrejceļu, kā arī  āra sporta laukumi – pludmales volejbola, basketbola un skeitparks. Kokneses sporta centrs apkalpo gan individuālos komercapmeklētājus, kas sporta kompleksu var apmeklēt bez iepriekšējas pieteikšanās, gan arī vasaras sporta nometnes un treniņ grupas, kas vēlas īrēt telpas savu treniņu grupu sportiskās meistarības uzlabošanai.

024_Kokneses_Sporta_Centrs_Ainars_001.jpg

Bezceļu piedzīvojumi

Esi laipni gaidīts zemnieku saimniecībā 14 km no Kokneses un dodies bezceļu vai meža ceļu piedzīvojumos ar kādu no enduro motocikliem vai bobikiem! Mierīgākas atpūtas cienītājiem tiek piedāvātas zirgu izjādes. Iespējams nakšņot teltī vai kemperī.

Jūstīne lido July 14_ 2018-56 (2)_0.jpg

Radošā māja

Radošā māja apciemojuma laikā piedāvā apgūt rotaļas, dziesmas, dančus, spēles, kā arī pirmās iemaņas dažādos amatos un baudīt kulināro mantojumu, kā piemēram “Daugavas zvirbuļus”, “Būnīšu biezo zupu”, “Baltaines putru ar circenīšiem”, “Barona pankokus”, “Cigoriņa kafeju vai Daugavas zālīšu tēju. Tēmas ir mainīgas, atkarībā no gadskārtas svētkiem, kas ir attiecīgajā mēnesī. Biedrība ir Latviskā mantojuma zīmes ieguvēji. Organizē arī izbraukumus uz Jūsu izvēlēto vietu. Regulāri tiek organizēti pasākumi, kuros ir aicināts piedalīties ikviens interesents.

022_Radosa_Maja_Ainars_001.jpg

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai