Pasākumi

LIKTEŅZĪMES.MĀRA ZĀLĪTE

-

Likteņdārzs aicina uz literāri muzikālu ciklu “Likteņzīmes”.

JWIjCf4HGg7bonblfSr7yerf22dBl76ksXrXTJFu.png

15. jūnijā Likteņdārzs uzsāk literāri muzikālu ciklu “Likteņzīmes”. Pasākumos būs iespēja sajust, saklausīt un izdzīvot mūsu dižgaru M.Zālītes, Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un Māra Čaklā dzeju, tā skanēs dziesmās, noskaņās dzejoļos un pārdomās.
“Kad domāju par šo pasākuma ciklu, uzdevu sev jautājumu , kas ir tas vienojošais, ko gribam ar šiem koncertiem pateikt. Un es sapratu - tas ir spēks. Nevis tas, kas rodas dziedot, bet tas, kas jau ir mūsos. Spēks, kuru mums ir jāapzinās katram. Spēks, kuram vajadzīgi īstie vārdi, lai tas atraisītos un taptu dzīvs”, uzsver pasākuma producente Anete Kalniņa.

Cikla ietvaros ir paredzēti četri koncerti visas vasaras garumā. Tie norisināsies uz Saieta nama jumta, kas pēc arhitekta A. Kronberga ieceres radīts kā tilta sākums un līdz ar to lieliski papildina koncerta ieceri tiekties uz virzību, pamatīgumu, saglabājot vispārcilvēciskās vērtības.

Aicinām ņemt līdzi spilvenus, sedziņas sēdēšanai, kā arī pledus, siltas drēbes, lai vakara stundās būtu ērta pasākuma baudīšana. Lietus gadījumā koncerti notiks Saieta namā.

Biļetes var iegādāties www.biļešuparadize.lv

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai