Kempings "Kārkļu osta"

Ģimenes atpūtas kempings "Kārkļu osta” atrodas pašā Daugavas krastā, 4,5km no Kokneses pilsdrupām. Te ir vieta, kur joprojām var sajust maģisku senatnes elpu un baudīt neaizmirstamas dabas ainavas. Viesi var izmantot iespēju no ūdens vai no sauszemes apmeklēt viduslaiku pilsdrupas un Likteņdārzu, nodarboties ar ūdenssportu vai makšķerēšanu, kā arī palutināt sevi ar gardajiem lauku labumiem no kaimiņu bioloģiskās saimniecības. 

Piedāvājumā plaša kempinga (10ha) teritorija privātiem pasākumiem, sporta spēlēm, saliedēšanas pasākumiem, nometnēm un meistarklasēm, ka arī nesteidzīgai atpūtai ģimenes vai draugu lokā.

Pasākumu telts noma – Lielā (6x12m) telts pasākumiem Daugavas krastā. Paredzēta 40-60cilvēkiem. Komplektā piedāvājam 4 apaļus galdus (1,80m diametrā) un 40 krēslus. Pie viena galda var apsēsties 10 cilvēki. Ja ir nepieciešams varam nodrošināt papildus galdus un krēslus. Aprīkojums: bāra lete, apgaismojums, elektrība, ūdens, āra grils. Teritorijā ir uzstādīta jaunā ēka ar labierīcībām un dušu. 

Atpūtas mājiņas – Atpūtai pie Daugavas ir pieejamas 3 makšķernieku mājiņas – Sams, Zandarts un Līdaka. Katra mājiņa ir 18m2 ar divām atsevišķām istabiņām, piemērota 2-4 cilvēkiem. Kopā – 12 gultasvietas. Mājiņā ir neliels virtuves stūrītis ar traukiem, ledusskapi, mikroviļņu krāsni, tējkannu. WC un duša blakus sanmezgla ēkā.

Pieejama karstā kubla noma: 8-vietīgs kubls, aprīkots ar aeromasāžu, LED apgaismojumu.

Piknika, telšu un treileru vietas – viesiem ir pieejamas piknika nojumes ar galdu un grilu, ugunskura vieta. Elektrības un ūdens ņemšanas vietas, labierīcības un duša.

Aktīvai atpūtai:

  • Makšķerēšanai vai atpūtai uz ūdens piedāvā trīs laivas (Amber 365), var iznomāt kopā ar Honda 2,5hp benzīna dzinēju. Cena 5,00 EUR stundā, 20,00 EUR/dienā. Var iznomāt ar Honda 2,5hp benzīna dzinēju +20 EUR/dienā. Kopā pieejamas 3 laivas. Cenā ir iekļautas glābšanas vestes.
  • Nomai pieejami dažādu veidu SUP dēļi- 5,00 EUR/stunda, 20,00 EUR/visa diena. Kopā pieejami 3 SUP dēļi. Cenā ir iekļautas glābšanas vestes. 
  • Kempinga teritorijā ir futbola laukums, volejbola laukums, novusa galds.

 

 

 

1_12.jpg

 

 

 

3_5.jpg

 

4_4.jpg

 

DSC05411-min.jpg

 

 

DSC05408-min.jpg

 

 

DSC05427-min.jpg

 

 

DSC05412-min.jpg

 

 

DSC05436-min.jpg

 

 

DSC05444-min_0.jpg

 

 

Abonnieren Sie unseren Newsletter