Ekspedīcijas un orientēšanās
Ekspedīcijas un orientēšanās

 

Ekspedīcija Hanzas ceļi 

Vai zini, ka KOKNESE -

Senajā HANZĀ  bija otrā nozīmīgā un lielā osta aiz Rīgas uz Daugavas ūdensceļa!

Arhibīskapa vasaras rezidence no Vasarsvētkiem līdz Miķeļiem!

20.gs.vidū Daugavas uzpludinātie ūdeņi uz mūžiem izmainīja apkārtni!

Taču senais Hanzas gars nav zudis! Esiet tikpat gudri un attapīgi, kā Hanzas tirgotāji! Vērojiet, rēķiniet, mēriet, gudrojiet!

Lai raits solis, mērojot Hanzas ceļu KOKNESĒ!

Kokneses pilsdrupu apmeklētāju paviljonā saņemiet uzdevumu un  dodieties ekspedīcijā pa Kokneses parku. Uzziniet jaunus faktus , izpildiet uzdevumus un atgriežaties pēc pārsteiguma balvas. Pasākums dabā, apģērbs atbilstošs laika apstākļiem. Ekspedīcijas ilgums aptuveni 1 stunda.

+371 29275412 / 65161296

Ekspedīcija “Zudusī Daugava” 

Mūsdienu Daugava nav tāda, kāda tā bija pirms gadu desmitiem un simtiem, un tomēr tā paliks Daugava tik ilgi, kamēr mēs zināsim nosaukt tās vārdu un zināsim, kāda tā bijusi senāk.

Kokneses pilsdrupu apmeklētāju paviljonā saņemiet uzdevumu, uzziniet jaunus faktus par Koknesi pirms Pļaviņu HES celtniecības. Ekspedīcijas maršruts ved pa Kokneses dabas taku līdz Likteņdārzam. Pasākums dabā, apģērbs atbilstošs laika apstākļiem.

Palīglīdzekļi: Kokneses karte, rakstāmpiederumi, mobilais telefons fotografēšanai un video ierakstam. Ekspedīcijas ilgums aptuveni 3 stundas.

 +371 29275412 / 65161296

Piedzīvojumu un pārsteigumu taka Vienā elpas vilcienā

Satiksimies, iepazīsimies, fotografēsimies, saņemsim uzdevumus un iesim pastaigā cauri Kokneses parkam iepazīstot Daugavas samu, pils spoku, lielgabalus līdz nonāksim līdz Pērses ietekai Daugavā kur atrodas Kokneses pilsdrupas.

+371 26575499

 

Pieci akmens stāsti.

Izzinoša interaktīvā spēle 6.-12.klašu skolēniem 

Orientēšanās spēle veidota kā aktīvs un izzinošs Likteņdārza apmeklējums. Programmas ilgums aptuveni 1,5 stunda.

+371 26549681

Nakts stāsti Koknesē

Izbaudi noslēpumainu  nakti Kokneses parkā!

Varbūt nakts valdniece pūce, varbūt ašie sikspārņi, varbūt spožie jāņtārpiņi vai smagnējās maijvaboles būs Tavi sabiedrotie …. varbūt sastapsi Kokneses velnu, izzīlēsi, kas Tevi gaida nākotnē, uzzināsi drūmus pagātnes noslēpumus ….

Iestājoties mijkrēslim, dodies ~1,15 h garā nakts ekskursijā.

Līdzi ņem spožu lukturīti, kabatas lakatiņu un mazliet drosmes…

Ģimenēm, dzimtām; draugu kompānijām; darba kolektīviem; dzimšanas dienu u.c. svētku svinētājiem;  u.c. interesentiem.

Kā tas notiek?

Kopā ar Pilskundzi dalībnieki dodas iepazīt Kokneses parku, kur uzzina baisus un romantiskus nostāstus, zīlē nākotni, asina prātu, ieklausās naktī un tver neaprakstāms sajūtas parkā un vecajās pilsdrupās.

+371 26549681

Misija Koknese

 Misija Koknesei ir aktīva atpūta ar sacensību elementiem. Sarežģītības pakāpes tiek pielāgotas dažādām paaudzēm un sagatavotības līmenim. Misija Koknese ir paredzēta6-30 cilvēku grupai. Ja gribi doties šajā aizraujošajā piedzīvojumā, piesaki savu komandu iepriekš. Lai pildītu misiju, nepieciešams laika apstākļiem un staigāšanai piemērots apģērbs. Līdzi jāņem arī viedtālrunis vai fotoaparāts!

Informācija: BRĪVDIENU PIESTĀTNE “PĒRSEJAS”

026_Orientesanas_ekspedicija_Ainars_007.jpg

026_Orientesanas_ekspedicija_Ainars_005.jpg

026_Orientesanas_ekspedicija_Ainars_015.jpg

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai