Pasākumi

Rudens velobrauciens

-

 

Jau septīto gadu  Kokneses tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties  rudens  tūrisma velobraucienā. 2020.gada 12.septembrī apmēram 70 kilometrus garā distance vīsies pa Kokneses, Aizkraukles, Skrīveru un Jaunjelgavas novadiem. Velobraucienā, izvērtējot savus spēkus un velosipēda piemērotību distances veikšanai, aicināts  piedalīties ikviens, kuru interesē pavadīt dienu uz velosipēda, aplūkot un apmeklēt tūrisma objektus un gūt jaunus iespaidus.  Pabūsim purva ainavā, Raganu lidlaukā, Daugavas ielejā, baudīsim saldumus, apmeklēsim tuvējās apkārtnes jaunāko tūrisma centru, iepazīsim bišu dzīvi un vērosim Daugavu.

Brauciens prasīs labu sagatavotību un spēku, jo paredzēts doties pa dažāda seguma ceļiem - gan asfalta, gan grants, gan šaurām takām, kas vedīs kāpumos un garākos nobraucienos visas dienas garumā.     

Dalība velobraucienā paredzēta tikai ar iepriekšēju pieteikšanos līdz 8.septembrim, nosūtot e-pastu uz turisms@koknese.lv vai zvanot pa tālruni 29275412, norādot vārdu un uzvārdu.

Velobrauciena dienā Kokneses viduslaiku pilsdrupās reģistrēšanās no plkst.7.30 līdz 8.00 un brauciena sākums plkst. 8.00. Atgriešanās Kokneses viduslaiku pilsdrupās ap plkst.19.30.

Uz tikšanos septītajā rudens tūrisma velobraucienā Koknesē!

 

Vairāk informācijas: www.visitkoknese.lv , rakstot uz turisms@koknese.lv vai zvanot pa tālruni 29275412.

 

>NOLIKUMS

Pieteikties jaunumu saņemšanai