Pasākumi

Ineses Kalnozolas foto personālizstāde

-
-

Aicinām uz jauno izstādi Kokneses tūrisma informācijas centrā! 👶

"Esmu Inese, četru bērnu māmiņa no Aizkraukles. Esmu beigusi vecmātes un varbūt tieši tāpēc viena no mīļākajām fotogrāfijas stila jomām ir jaundzimušo fotogrāfija. Tā teikt fotogrāfe ar medicīnas izglītību. Fotogrāfija mani ir uzrunājusi jau no pašas bērnības, jo biju modele tētim. Pati fotografēšanai sāku pievērsties pirms 15 gadiem, kad piedzima dēli un tad es iemūžināju viņu visus mazos dzīves notikumus un sasniegumus.
Liels atbalsts un virzītājspēks šajā nodarbē ir mans vīrs. Biju noskaņojusies, ka meitiņu pirmos dzīves mirkļus varētu iemūžināt profesionāls jaundzimušo fotogrāfs, bet vīrs man teica: “Tu taču pati vari sabildēt meitiņas, fotoaparāts ir, mēģini!” Tā arī sāku - tinu meitas sedziņās, liku groziņos, skapja plauktos un bildēju. Pēc tam bildēju draugu mazuļus un tad draugu draugu mazulīšus.
Kad piedzima meitas, fotogrāfiju jau papildināju ar māksliniecisku redzējumu, krāsainumu, izmantoju dažādus rekvizītus, centos fotogrāfijā panākt īpašu noskaņu, emocijas. Paldies vīratēvam Aivaram Kalnozolam, kurš labprāt realizē manas ieceres un darina dažāda izmēra gultiņas jaundzimušo fotosesijām. Paralēli praktiskajām darbībām sāku apmeklēt dažāda līmeņa foto kursus, iedvesmojos no fotomākslinieces Annes Geddes darbiem un fotgrāfes Anas Brandtas fotogrāfijām un darbu video.
Vīrusa Covid-19 laikā man beidzot bija iespēja realizēt savu sapni un pie Krievijas fotogrāfes Aļonas Gorohovskas ieguvu sertifikātu “Jaundzimušo mākslas fotogrāfijā”.
Manus darbus var apskatīt Facebook: Inese Kalnozola photography " 

 

Pieteikties jaunumu saņemšanai