Radošās darbnīcas

Radošā māja 

Radošā māja apciemojuma laikā piedāvā apgūt rotaļas, dziesmas, dančus, spēles, kā arī pirmās iemaņas dažādos amatos un baudīt kulināro mantojumu, kā piemēram “Daugavas zvirbuļus”, “Būnīšu biezo zupu”, “Baltaines putru ar circenīšiem”, “Barona pankokus”, “Cigoriņa kafeju vai Daugavas zālīšu tēju. Tēmas ir mainīgas, atkarībā no gadskārtas svētkiem, kas ir attiecīgajā mēnesī. Biedrība ir Latviskā mantojuma zīmes ieguvēji. Organizē arī izbraukumus uz Jūsu izvēlēto vietu. Regulāri tiek organizēti pasākumi, kuros ir aicināts piedalīties ikviens interesents.

Radosa_maja (12).JPG

Amatu centrs/Viesu nams “Mazā kāpa” 

 

Viesu nams - brīvdienu māja Mazā kāpa  atrodas Pērses upes krastā, dažu minūšu gājienā no Kokneses centra. Viesu namā ir semināru, izstāžu un banketa zāle, kamīnzāle, pirts, ērtas un moderni iekārtotas guļamistabas, kas piemērotas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Viesu namā iespēja izguldināt 20 personas, vasarā vēl vairāk.

Amatu centrs “Mazā Kāpa”,

Lakstīgalu iela 4, Koknese,

Modes uzņēmums “Dunense”

Ādas aksesuāru darbnīcā ar skanīgu nosaukumu „Dunense”, kas vēsturiski sasaucas ar Daugavas un Hanzas ceļa vārdu, apmeklētājs nokļūst radošā mākslas gaisotnē. „Dunense” turpina senās ādas apstrādātāja aroda tradīcijas, uzkrātās zināšanas par šo amatu nododot nākamajām paaudzēm. Ikviens interesents, piedaloties radošajās ekskursijās, kopā ar meistariem var aktīvi līdzdarboties viena vai otra ādas izstrādājuma tapšanā, iemācīties atšķirt, piemēram, dažādas ādas (bifeļa, čūskāda, lašāda u.c.), iejusties amatnieka lomā, līdzņemšanai izgatavot unikālu suvenīru – atslēgas piekariņu vai rokassprādzi personalizētā stilā. Tāpat ir iespējams novērtēt un arī iegādāties kādu no kārotajiem ražojumiem.

1905. gada iela 7, Koknese,

+371 29227936,

 

www.dunense.com

https://www.facebook.com/DUNENSE/

 

037_Brivdienu_maja_Mazā_Kāpa_Piedavatie_Pakalpojumi_Ainars_010.jpg

 

dunense_Iekša_irina_2.jpg

_MG_8078_2.jpg

 

 

Подписаться на новости