SUP dēļu noma

 

Ieelpot vasaras smaržu, uzņemt kārtīgu enerģijas lādiņu un baudīt priekpilnu atpūtu. Kur to rast? Aicinām doties braucienā ar SUP dēli, ja esi gatavs skaistam vasaras piedzīvojumam pašā Latvijas sirds vietā – Koknesē, kur Daugava ar Pērsi tiekas!

 

Rāmā upe Pērse un plašā Daugava ar vilinošo dabas skaistumu ir teicama vieta braucienam ar SUPu. Pačukstēsim, ka SUPošana ir pieejama ikvienam – tās pamatā ir stabils, garš SUP (Stand Up Paddle) dēlis un airis. Stāvi vai sēdi un airē, lai baudītu ūdens plūdumu un brīnišķīgos dabas skatus.

 

Pie mums SUPotājus iedvesmos ne tikai čalojošie Pērses un Daugavas ūdeņi, no kuriem paveras neskartas dabas ainavas, bet arī no cita skatu punkta redzētās Kokneses pilsdrupas, parks un topošais Likteņdārzs. Šī vieta glabā sendienu vēsturi. Tik dažādā Pērse, kura savus lokus met cauri Koknesei, ir dziesmās apdziedāta un vēstures lappusēs ierakstīta. Tās krastos, apaugušos ar ievām, pogo lakstīgalas un Pērses meitene arvien atgādina un vēsta par vietu, kur kādreiz bijis augstākais un skaistākais ūdenskritums Latvijā. Dodoties garākā braucienā – ieairējot Daugavas ūdeņos, parādīsies Senās Hanzas pilsētas Kokneses lepnums – varenās Kokneses pilsdrupas, tālāk luterāņu baznīca, romantiskā skatu terase un Likteņdārza centrālā vieta – amfiteātris.

 

Ja SUPošana tālākā maršrutā šķiet par grūtu, tad tajā iespējams doties arī ar airu laivām. Pie objektiem izvietotās laivu piestātnes sniedz lielisku iespēju apstāties, veidojot ekskursiju pieturvietas, apskatīt un uzzināt šīs vietas vēsturi. 

 

Brīvdienu piestātne “Pērsejas” atrodas pašā Pērses krastā un piedāvā SUP dēļu nomu. Nomā pieejami kvalitatīvi astoņi SUP dēļu komplekti.

Nomas maksā iekļauts:

  • Instruktāža 5-15 minūtes;
  • SUP ekipējuma noma, drošības veste.

 

SUP nomas cenas:

Pakalpojums 1stunda 2 stundas 1 diena
Sup dēlis 7 EUR 10 EUR 25 EUR

 

 

Iepriekšēja rezervācija pa tālruni – 29119882, Ita

 

 

 

IMG_7436.JPG

 

DSC06598.jpg

 

IMG_7240.JPG

Pieteikties jaunumu saņemšanai