Jaunumi

Nāc uz Kokneses tūrisma informācijas centru un atstāj arī savu ierakstu Latvijas Tautas Saimes grāmatā!

2. Janvāris, 2018

Sagaidot Latvijas valsts 100 gadu jubileju, valdība aicinājusi katru iedzīvotāju būt aktīviem, iesaistīties pasākumos, atrast ideju kā atzīmēt šo svarīgo pasākumu.

 Biedrība “Rasa”, atsaucoties aicinājumam, ir piedāvājusi veidot īpašu Latvijas Tautas Saimes grāmatu, tā aktivizējot senioru sabiedrību un katru līdzcilvēku Latvijā un ārvalstu diasporā – uzrakstot veltījumu, velējumu, novēlējumu, pārdomas, apsveikumus, attīstības ideju Latvijas valstij  jubilejā.  Par cerībām, sapņiem valsts nākotnē skatoties un atzīstoties mīlestībā Latvijai. Ar domu par Latviju un Latvijas cilvēkiem tapa Latvijas Valsts Simtgadei veltītā  Rīgas aktīvo senioru alianses iniciatīva – rakstīsim savas Tautas Saimes grāmatu.

 Kāds bijis manas tautas, manas dzimtas, manas ģimenes, mans ceļš valsts pirmās simtgades nogrieznī? Kāds, mūsu katra  un visu kopā ceļš valsts vēsturiskās atmiņas globālā kontekstā? Domāsim, pārdomāsim, rakstīsim paši vai lūgsim talkā jaunākus radus, draugus, paziņas. Ieceres īstenotājs var būt ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Grāmatas veidošanas nolikums: www.biedribarasa.lv

Šobrīd viena no Latvijas Tautas Saimes grāmatām atrodas Kokneses Tūrisma informācijas centrā un esiet gaidīti tajā atstāt arī savu ierakstu!

Kokneses tūrisma informācijas centrs (1905. gada ielā 7, Koknesē) atvērts:

  • Darba dienās no pulksten 9.00 - 17.00
  • Sestdienās no pulksten 10.00-14.00
Komentāri

Pievienot komentāru

Pievienot komentāru

Pieteikties jaunumu saņemšanai