Kafejnīca „Road Café”
Kafejnīca „Road Café”

Road Cafe - izbaudi īstu amerikas garšu Latvijā. Piedāvājam pavadīt laiku neaizmirstamā “Route 66” gaisotnē, baudīt īstenus amerikāņu ēdienus, fonā skanošu klasisku rockabilly mūziku.

Road Cafe ir vieta, kur katru dienu var nobaudīt brokastis, darbadienās izvēlēties biznesa pusdienas, vai jebkurā citā laikā baudīt klasiskus burgerus, picas vai uz grila gatavotus gaļas ēdienus.

Par Road Cafe sortimentu priecāsies arī īsteni veģetārieši, jo te par to ir padomāts un ir salīdzinoši plaša veģetārā ēdienkarte.

Road Cafe izmanto tikai labus un pārbaudītus produktus, līdz ar to kvalitātes standarts ir augsts un par to rūpējas profesionāls šefpavārs un īpaši apmācīts pavāru kolektīvs.

Nav jābaidās īstenā latviskā novadā baudīt dzīves dažādību un uz brīdi nonākt īstenā amerikāniskā noskaņā un vidē, jo mūsu atrašanās vieta uz vienas no noslogotākajām Latvijas šosejām ļauj radīt neatkārtojamu ceļmalas kafejnīcas atmosfēru, kas ļoti līdzinās klasiskām amerikāņu ceļmalas kafejnīcām. Šādi šo amerikānisko noskaņu var izbaudīt nebraucot uz ASV, bet pieejamu tepat Latvijā.

Nepabrauc mums garām - esam tieši pa vidu starp Koknesi un Aizkraukli uz vecās labās A6 šosejas.

046_Kafejnica_Road_Cafe_skats_RC_002.jpg

 

046_Kafejnica_Road_Cafe_aktivitates_iekstelpas_Ainars_003_filma.jpg

unnamed (3).jpg

unnamed (1).jpg

unnamed (2).jpg

unnamed.jpg

 

 

 

046_Kafejnica_Road_Cafe_aktivitates_iekstelpas_Ainars_002_filma.jpg

 

046_Kafejnica_Road_Cafe_aktivitates_iekstelpas_Ainars_006_filma.jpg

 

046_Kafejnica_Road_Cafe_skats_RC_004.jpg

Pieteikties jaunumu saņemšanai